Omega3 - uždegimų gesintuvas

Omega3 - uždegimų gesintuvas

Omega3 - tikras uždegimų "gesintuvas"!

Žurnalas „Journal of Leukocyte Biology“ publikavo tyrimą, kurio rezultatai rodo, kad DHR ir EPR riebalų rūgšties turtingus žuvų riebalus vartojant kaip priemonę uždegimui sušvelninti, šie iš tikrųjų gali paskatinti imunitetą reguliuojančių B limfocitų veiklą.

Tyrimo autoriai, kuriems vadovavo dr. Jenifer Fenton iš Mičigano valstijos universiteto, pažymi, kad nors dokozahekseno (DHR) ir eikozapenteno (EPR) riebalų rūgštys pripažįstamos kaip padedančios išvengti ligų.

Omega3 rūgštys švelnina uždegimo procesus, tačiau iki šiol daugelis mokslininkų nebuvo visiškai tikri dėl šių rūgščių teigiamo poveikio imuninei sistemai. Visgi naujausi moksliniai duomenys nurodo, kad DHR turtingi žuvų taukai paskatina B limfocitų (baltųjų kraujo kūnelių) veiklą, skelbia nutraingredients.com svetainė. „Šis tyrimas patvirtina panašius duomenis apie žuvų taukus ir B limfocitus, kuriuos gavome mūsų laboratorijoje, ir vienu žingsniu priartina mus prie supratimo, kaip EPR ir DHR skatina imunitetą“, teigia tyrime dalyvavęs dr. Raza Shaikh iš Rytų Karolinos universiteto.

Šiam Omega3 tyrimui buvo naudojamos dvi pelių grupės. Penkias savaites kontrolinė grupė gavo įprastinio maisto, o kita – papildyto DHR turtingų žuvų taukų. Tada iš įvairių audinių buvo išskirti ir tiriami B limfocitai. Mokslininkai nustatė, kad DHR turintys žuvų taukai padidino tiriamųjų pelių B limfocitų aktyvumą ir tam tikrų antikūnių kūrimąsi. Mokslininkų nuomone tai gali padėti imuninei sistemai įveikti ligos sukėlėjus ir galbūt apskritai slopinti uždegiminius procesus.

Žurnalas „Journal of Leukocyte Biology“ yra leidžiamas nuo 1984 metų JAV. Leidėjas - Leukocitų biologijos draugija.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti aukščiausios kokybės NeoLife lašišų aliejaus maisto papildą - Omega-3 Salmon Oil Plus.

Susijusios Naujienos

Pateikti komentarą

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti