Neolife mokslininkų tarybos įkūrėjas Arthur Furst

„NeoLife“ - tai tarptautinė kompanija įkurta JAV 1958 metais. Šiuo metu Neolife išplito į daugiau nei 55 pasaulio rinkas, o į Lietuvos rinką atėjo 2006-aisiais metais.

„NeoLife“ kuria, gamina ir parduoda kasdienio vartojimo produktus. Tai mitybos papildai (koncentruotos maistinės medžiagos), kūno ir veido priežiūros priemones „Nuriance" ir „Nutriance Organic" bei namų valymo priemones „Golden". Taipogi siūloma uniklai svorio mažinimo programą.

NeoLife "stuburas" - grupė mokslininkų, susijungusių į Mokslo patarėjų taryba (SAB), žinomų savo srities specialistų visame pasaulyje. Mokslo patarėjų taryba (SAB) subūrė Arthur'as Furst'as, toksikologas, onkologas, Stanfordo universitete įkūręs vėžio tyrimų laboratoriją, išradęs, taip vadinama, "chemoterapiją per burną", iš kurio vadovėlių žmonės studijuoja mediciną. Prisijungęs prie šios kompanijos realizavo savo seną svajonę - lėtinių ligų prevenciją, žmogaus organizmo stiprinimą, neleidžiant vystytis lėtinėms ligoms.

NeoLife kompanija - tinklinės rinkodaros kompanija, t.y. galutinis vartotojas internetu įsigyja prekes tiesiogiai iš gamintojo, o kurjeriai atveža per dieną-dvi į namus arba nurodytu adresu (Europoje realizuojamos prekes ir gaminamos Europoje).
 
Galite kurti savo verslą „NeoLife“ - tai vartotojų ir verslo partnerių tinklo kūrimas. Tai vyksta iš savo internetinės parduotuvės/ofiso įsigyjant prekes asmeniniam vartojimui bei rekomenduojant šią galimybę kitiems. Koncentruojantis ne į trumpalaikius pardavimus, bet į ilgalaikę naudą klientui, palaipsniui sukuriama didelė vartotojų grupė, generuojanti apyvartas ir solidžias pasyvias pajamas. Be finansinės rizikos, be didelių investicijų, be įsipareigojimų, investuojant dalį savo laiko ir sumanumo. Sukurtas tinklas (t.y. ID numeris) yra paveldimas, gali būti parduodamas, t.y., turi išliekamąją vertę.

Jeigu jus domina NeoLife verslo galimybė - skambinkite tel. +370 682 47058, rašykite žinutę Messenger: Rasa Mizgirienė.

O gal jau nusprendėte veikti jau dabar ir registruotis Nepriklausomu NeoLife konsultantu?

NeoLife registracija

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti