Aloe Vera Plus - "NeoLife" maisto papildas (1 L)

24,30 EUR
Su mokesčiais

Šiuolaikinis vaistažolių gėrimas buvo sukurtas NEOLIFE mokslininkų su tikslu sujungti trijų seniausių vaistažolių stiprinančias savybes: aloe vera (alijošius), ramunėlių ir ženšenio.

Aloe Vera Plus pagamintas iš Amerikoje išauginto paties veiksmingiausio aloe vera atstovo - Aloe Barbadensis Miller. Naudojamos jo tirštos sultys, kurios yra vidiniuose augalo audiniuose. Aloe Vera Plus esencija turi vitaminų C ir E, taip pat cinko.

Šiuolaikinis vaistažolių gėrimas buvo sukurtas NEOLIFE mokslininkų su tikslu sujungti trijų seniausių vaistažolių stiprinančias savybes: aloe vera, ramunėlių ir ženšenio. Aloe Vera Plus pagamintas iš Amerikoje išauginto paties veiksmingiausio aloe vera atstovo - Aloe Barbadensis Miller. Naudojamos jo tirštos sultys, kurios yra vidiniuose augalo audiniuose. Aloe Vera Plus esencija turi vitaminų C ir E, taip pat cinko.

NEOLIFE Aloe Vera Plus privalumai:

• Atkuria tinkamą skrandžio gleivinės pH
• Suteikia natūralių medžiagų gerai jūsų savijautai.
• Neprilygstamas sodrus skonis.
• Sultys, išspaustos iš grynos alavijo želė, suteikia puikų skonį ir užtikrina veiksmingą veikimą.
• Specialus 3 žolelių arbatos mišinys.
• Saldintas natūralia fruktoze, todėl turi gerą glikemijos lygį bei duoda greitą ir ilgalaikę energiją.

Vartojimas: per dieną gerkite po 50-100 ml.

 Apie alavijo augalo savybes

Pirmame mūsų eros amžiuje graikų gydytojas Dioskoridas rašė knygą „Apie gydomąsias priemones“. Čia jis rekomenduoja aloe vera žaizdų gijimui, esant vidurių užkietėjimui, nemigos, skrandžio skausmams, skausmo, hemorojaus, niežėjimams, galvos skausmams, plaukų slinkimui, pūslelėms, o taip pat odos priežiūrai, jos grožiui ir nudegimų gydymui. Išorinams naudojimui yra pagamintas želė.

Aloe vera augalas buvo daug tyrinėjamas ir padaryta išvada, kad jo gydomosios ir teigiamos odai ir visam organizmui savybės yra paaiškinamos jo biochemine struktūra ir komponentais. Aloe Vera Plus pagamintas iš Amerikoje išauginto paties veiksmingiausio aloe vera atstovo – Aloe Barbadensis Miller. Naudojamos jo tirštos sultys, kurios yra vidiniuose augalo audiniuose. Aloe vera esencija turi vitaminų C ir E, taip pat cinko. Vitaminas C pagerina kolageno gamybą, cinkas – audinių atstatymą ir vitaminas E apsaugo ląsteles nuo pažeidimų. Ramunėlės – taip pat mėgstamiausia visame pasaulyje žolelė, naudojama daugelį šimtmečių dėl jos spazmus.

Ženšenis (Panax Quinquefolius) taip pat žinomas labai seniai, turintis 2000 metų naudojimo istoriją. Skirtingos ženšenio rūšys yra auginamos visame pasaulyje. Vakariečiai vaistažolių tyrinėtojai patalpino jį į augalų, apsaugančių nuo fizinio ir psichinio streso, sąrašą.

731

Specifinė nuoroda

Įvertinimas 
lina m.
2020-03-26

skrandžio rūgštingumui

Alijošiaus gėrimas Aloe Vera Plus padėjo sutvarkyti mano skrandžio rūgštingumo problemą. Vartoju jį ryte, prieš valgį ir jau pamiršau savo problema.

Susiję produktai

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti