Betaguard - "NeoLife" maisto papildas su cinku ir selenu (90 tablečių)

41,00 EUR
Su mokesčiais

NeoLife Betaguard – tai originali antioksidantų formulė, padedanti ne tik detoksikuoti, bet ir stiprinti organizmą. Sudėtyje esantys mineralai, vitaminai ir beta karotenas veikia sinergiškai.

Tai vienintelis papildas su autoriniu parašu - sukurtas pasaulyje žymaus toksikologo, onkologinių susirgimų tyrinėtojo ir NeoLife Mokslo patarėjų tarybos (SAB) steigėjo, garbės nario dr. Arthuro Fursto.

Originali formulė, sukurta žmonėms, kurie gyvena mieste ir susiduria su įvairiais toksinais: ore, maiste, vandenyje ir t.t., kurie dirba kenksmingomis sąlygomis dirbantys (odontologai, kosmetikai), kurie vartoja daug vaistų ar/ir rūko.

Kiekviena sudėtyje esanti veiklioji medžiaga gauta tik iš natūralių šaltinių – maisto.

NeoLife Betaguard – tai produktas sukurtas pasaulyje žymaus toksikologo, vėžio ligų tyrinėtojo ir SAB steigėjo, garbės nario dr. Arthuro Fursto. Tai maistinės medžiagos, kurios padeda apsisaugoti nuo kasdieninėje aplinkoje esančių toksinų.

Preparato sudėtyje esančios medžiagos sudaro stiprią antioksidantų grupę (antioksidantas – medžiaga, neutralizuojanti organizme kenksmingą deguonies laisvųjų radikalų poveikį, atsirandantį oksidacijos procese).

Vitaminai A ir E apsaugo lipidines (riebalus turinčias) ląstelių dalis. Ypač svarbi yra ląstelės membranų apsauga. Kuomet membrana yra pažeista, į ląstelės skysčius patenka kenksmingos medžiagos, kas gali sąlygoti ląstelės supiktybėjimą.

NeoLife Betaguard ypatingumas:
• Pirmoji maistinių medžiagų apsauga nuo laisvųjų radikalų, atsirandančių dėl užterštumo, išmetamųjų garų, cheminių medžiagų, smogo ir aplinkoje esančių toksinų.
• Į originalią formulę kruopščiai atrinkti vitaminai, mineralai ir karotenoidai, kurie stiprina natūralų organizmo gebėjimą detoksikuoti ir neutralizuoti žalingas medžiagas.
• Padeda blokuoti laisvuosius radikalus ląstelių membranose.
• Padeda apsaugoti odą nuo UV spindulių.
• Teigiamai stimuliuoja imuninę sistemą.

Betaguard privalumai:
• Vitaminai C, B6, cinkas ir selenas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
• Vitaminai C, E, cinkas ir selenas ženkliai prisideda kaip ląstelių apsauga nuo oksidacinės pažaidos.
 
Vartojimas:
• Vartokite 1-3 tabletes per dieną.

Neolife Betaguard – tai originali antioksidantų formulė, padedanti ne tik detoksikuoti, bet ir stiprinti organizmą. Sudėtyje esantys mineralai, vitaminai ir beta karotenas veikia sinergiškai.
 
Plačiau apie “Betaguard” sudėtyje esančių vitaminų, mineralų ir karotinoido naudą.

Beta karotenas - stiprus poveikis prieš laisvuosius radikalus, apsaugo mūsų plaučių audinius nuo taršos, saugo šlapimo pūslę. Beta karotenas yra išgaunamas iš morkų aliejaus ir mūsų organizme pagal poreikį virsta vitaminu A (svarbiu imuniniams procesams ir kt.)

Vitaminas E – Padeda blokuoti laisvuosius radikalus ląstelių membranose. Padeda apsaugoti odą nuo UV spindulių. Stimuliuoja imuninę sistemą. Produkte vitaminas E išskirtas iš kviečių gemalų. Įrodyta, kad apsaugo nuo smoge esančio ozono.

Vitaminas C – tirpstantis vandenyje vitaminas, saugantis vandeningąsias ląstelių dalis nuo oksidacijos. Jis veikia sinergiškai su vitaminu E, apsaugo ląstelės DNR. Gali padėti pagerinti antimikrobines ir antivirusines savybes, palaiko ląstelių vientisumą.

Cinkas lėtina senėjimo procesus, sustiprina imuninę sistemą, pagerina medžiagų apykaitą, palaiko natūralų organizmo detoksikacijos procesą. Svarbus audinių atsistatymui, žaizdų gijimui. Gali padėti apsaugoti nuo toksinio sunkiųjų metalų (švino, kadmio) poveikio. Apsinuodijus sunkiaisiais metalais sulėtėja organizmo fermentinės reakcijos.

Selenas apsaugo nuo apsinuodijimo tokiais sunkiaisiais metalais kaip kadmis, gyvsidabris ir švinas, pašalindamas juos iš organizmo. Jis veikia ir kaip antioksidantas ir yra organizmo fermentinės sistemos dalimi. Esant seleno trūkumui – padidėja rizika susirgti vėžiu.

B grupės vitaminai svarbūs odos vientisumui, virškinimo veiklai, padeda išskirti energiją, kuri reikalinga ląstelėms. Riboflavinas (B2) būtinas fermentų veiklai ir detoksikacijai. Niacinas (B3) blokuoja laisvųjų riebalų rūgščių formavimąsi ir skatina didelio tankio cholesterolio lygį. Piridoksinas (B6) svarbus apsaugant kepenų ląsteles.

Magnis blokuoja toksinių medžiagų absorbciją, padeda šalinti toksinus ir atstatyti audinius.

Chromas stiprina organizmo apsaugą. Sustiprina insulino veikimą.

789

Specifinė nuoroda

Šiuo metu nėra atsiliepimų

Susiję produktai

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti