Formula IV - "NeoLife" polivitaminų ir mineralų maisto papildas (100 kapsulių)

63,20 EUR
Su mokesčiais

Formula IV - tai unikalus maisto papildas, suteikiantis gyvybiškų jėgų ir turintis stiprų poveikį. Jeigu pradedama naudoti preparatą, kuomet organizmo ląstelės deformuotos ir pilnos toksinių medžiagų, pradžioje gali atsitikti atvirkštinė reakcija - pablogėti savijauta. Pozityvus efektas ateis po kurio laiko, kuomet ląstelių būsena pagerės.

Formula IV sudėtyje yra šios maistinės medžiagos, kurių dažnai trūksta mūsų mitybos racione: vitaminai, mineralai, riebalai ir baltymai. Nuo 1980 metų gaminamame Formula IV  papildo sudėtyje yra 11 vitaminų: Bl, B2, B6, B12, niacinas, pantoteninė rūgštis, folinė rūgštis, vitaminai A,C, D2, E. Į preparato sudėtį įeina 5 mineralai: jodas, manganas, geležis, varis, cinkas, kurie taip pat, kaip ir vitaminai, būtini normaliai gyvybinei veiklai.

Formula IV maisto papildas yra sudarytas iš keturių faktorių, sudarančių mitybos grandinę. Tai yra tos maistinės medžiagos, kurių dažnai trūksta mūsų mitybos racione: vitaminai, mineralai, riebalai ir baltymai. Kaip žinoma, mūsų mitybos grandinėje yra šešios grandys, atitinkamai preparate nėra fermentų ir angliavandenių. Organizmas gali pats sintetinti fermentus iš baltymų, angliavandenių mes gauname pakankamai iš maisto.

Formula IV sudėtyje yra 11 vitaminų: Bl, B2, B6, B12, niacinas, pantoteninė rūgštis, folinė rūgštis, vitaminai A,C, D2, E. Į preparato sudėtį įeina 5 mineralai: jodas, manganas, geležis, varis, cinkas, kurie taip pat, kaip ir vitaminai, būtini normaliai gyvybinei veiklai.

Formual IV - tai unikalus maisto papildas, suteikiantis gyvybiškų jėgų ir turintis stiprų poveikį. Jeigu pradedama naudoti preparatą, kuomet organizmo ląstelės deformuotos ir pilnos toksinių medžiagų, pradžioje gali atsitikti atvirkštinė reakcija - pablogėti savijauta. Pozityvus efektas ateis po kurio laiko, kuomet ląstelių būsena pagerės. Atsiras energijos, noras ir jėgos kažkuo užsiimti. Pagyvenusiems žmonėms nerekomenduojama naudoti preparatą kiekvieną dieną, kadangi galimas energijos perteklius ir jiems bus sunku užmigti vakare.

 „Formula IV" - tai ypatingas, puikus maisto papildas, suteikiantis energijos ir gerinantis savijautą. Yra atlikta daugybė rimtų tyrinėjimų, sulaukta daugelio klientų gerų atsiliepimų, ir pati NEOLIFE kompanija kelia aukštus šio produkto kokybės reikalavimus.

Tai pats pirmas NEOLIFE sukurtas maisto papildas (1958-1963). Bet jis ir toliau yra tobulinamas. Patobulintas variantas yra gaminamas nuo 1980 metų pradžios.

Šį preparatą bandė imituoti, bet dar niekada nepasisekė jo nukopijuoti pilnai, nes tik NEOLIFE turi teisę naudoti tre-en-en koncentratą. Tai yra specialiu metodu pagamintas ekstraktas iš visaverčių kviečių grūdų, ryžių sėlenų ir sojų pupelių, turinčių lipidus ir sterolius. Tuomet yra pridedami natūralių maistinių medžiagų koncentratai, į kurių sudėtį įeina vitaminai, mineralai ir baltymai. Tokiu būdu yra gaunama Formula IV. Tai gana sudėtingas procesas, todėl, kad yra naudojamos gamtinės žaliavos. Yra patikrinamas visų medžiagų efektyvumas ir švarumas.

Vartojimas:

• 1 kapsulė per dieną valgio metu.

576

Specifinė nuoroda

Šiuo metu nėra atsiliepimų

Susiję produktai

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti