G1 - "NeoLife" Universalūs koncentruoti skalbimo milteliai be fosfatų (5 kg)

75,10 EUR
Su mokesčiais

G1 - tai koncentruoti skalbimo milteliai, kuriuos lengva išskalauti, jie biologiškai suyrantys. Išplauna netgi sunkiausiai įveikiamas dėmes.

Be agresyvios chemijos! Tausoja gamtą, sveikatą ir vandenį!

Tinka alergiškiems žmonėms ir kūdikiams!

G1 - tai koncentruoti skalbimo milteliai, kuriuos lengva išskalauti, jie biologiškai suyrantys. Išplauna netgi sunkiausiai įveikiamas dėmes, ir jūsų drabužiai vėl atrodo kaip nauji.

Milteliai lengvai išskalaujami, rūbai išlieka ryškūs. Pašalinamos potencialių dirgiklių nuosėdos.

Biologiškai suyrantys, be fosfatų. Skalbimo metu skalbiniai tampa minkšti ir gaiviai kvepia. Milteliai labai koncentruoti.
Tinka ploniems skalbiamiems audiniams. Stipri, aplinkos neteršianti skalbimo priemonė, kuri apsaugo jūsų skalbimo mašiną nuo korozijos.

• Koncentruoti.
• Skalbimui reikalingas tik nedidelis miltelių kiekis.
• Veiksmingas bet kokios temperatūros vandenyje.
• Efektyviai pašalina daugelį dėmių, netgi sunkiausiai išvalomas.
• Lengvai išskalaujami. Ant skalbinių nepalieka jokių žymių.

Geri skalbimo milteliai turi turėti keletą gerų savybių. Be to, jie turi įveikti bet kokį purvą, nepriklausomai nuo audinio tipo, jo nesugadinti. Jie turi būti veiksmingi, nepaisant to, skalbiame rankomis ar tam tikro tipo skalbimo mašina, kokia vandens temperatūra, vanduo kietas ar minkštas. Galų gale išskalbus svarbu ne tik tai, ar drabužis švarus - jis turi atrodyti švarus. Jūsų skalbiniai turi būti minkšti ir gaiviai kvepiantys. Balti skalbiniai turi būti balti, o spalvoti - ryškūs ir neišblukę. G1 skalbimo milteliai sukurti specialiai tam, jog atitiktų visus šiuos reikalavimus.

Ekonomiški! 5kg. = 159 skalbimai! Vieno skalbimo kaina - apie 0,35 Eur.

Be fosfatų! Tinka alergiškiems žmonėms ir kūdikiams!

Be agresyvios chemijos! Tausoja gamtą, sveikatą ir vandenį!

Kaip veikia G1:

Mokslininkai jau seniai suprato, jog pašalinti riebalų dėmes labai sunku. Audiniai turi ypatingą savybę -jie tarsi pritraukia purvo molekules. Jos giliai prasiskverbia į audinį ir priešinasi norint jas pašalinti. G1 siūlo šios problemos sprendimo būdą.
G1 aktyvieji komponentai prasiskverbia net į sunkiausiai pašalinamas dėmes, šarminiai komponentai pašalina purvo molekules iš audinio. Svarbu, jog pašalintas purvas nesiliestų su kitais audiniais. G1 sudėtyje yra komponentų, kurie sulaiko purvą vandenyje, kol jis išskalavus pašalinamas iš skalbimo mašinos. Be to, G1 turi medžiagų, kurios apsaugo metalines skalbimo mašinos dalis nuo korozijos. G1 sudėtyje yra natrio perkarbonatas, kuris pašalina giliausiai įsiskverbusias dėmes, dėl ypatingų komponentų veikia net ir žemos temperatūros vandenyje.
G1 sudėtyje yra optinių baliklių, kurie baltus skalbinius dar labiau balina, o spalvoti skalbiniai tampa dar ryškesni. Skalbimo miltelių nelieka audinio tekstūroje, todėl dar kartą skalbiant audinys nepagels.

G1 lengva skalauti - tai dar vienas šios priemonės privalumas
“NeoLife” “Golden” G1 skalavimo metu visiškai pašalinamas. Skalbimo milteliai nepalieka jokių muilo nuosėdų, dėl kurių audinys blunka. Jie neblukina audinio ir leidžia lengvai jį išlyginti. Milteliai nepalieka jokių dėmių ant marškinių, apatinio trikotažo ar kojinių, todėl nedirginama oda. Odos nedirgina paklodės ir pagalvių užvalkalai.
Naudojimo instrukcija:
“NeoLife” “Golden” G1 formulė garantuoja veiksmingiausią skalbimą. Skalbimo milteliai ekonomiški, gali būti naudojami įvairios temperatūros vandenyje.

144

Specifinė nuoroda

Šiuo metu nėra atsiliepimų

Susiję produktai

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti