Neolife Baltyminis kokteilis NutriShake, Vanilės skonio (20 pakelių po 20 g.)

84,30 EUR
Su mokesčiais

Vanilės skonio NeoLife „NutriShake" baltyminio kokteilio sudėtyje yra aukščiausios kokybės 22 amino rūgštys, angliavandeniai ir kalcis. Paprastieji ir kompleksiniai angliavandeniai suteikia greitos ir ilgalaikės energijos.

Amino rūgštys yra bene vienintelė „statybinė“ medžiaga raumenų ir kaulų išlaikymui bei kitoms organizmo funkcijoms.

 „NutriShake" baltyminis kokteilis puikus produktas sportuojantiems, vaikams bei visai šeimai. 1 maišelyje (20 g.) yra 11,3 g. baltymai ir 160 mg kalcis.

„NutriShake" panaudotas patentuotas „protoguard“ procesas: išgaunant aukštos kokybės proteinus, ju gaminimo procesas yra labai svarbus. Aukšta temperatūra pažeidžia baltymų struktūrą. Protoguard procesas apsaugo amino rūgštis, nes aukščiausios kokybės medžiagos yra maišomos esant žemai temperatūrai.

Vanilės skonio NeoLife „NutriShake" sudėtyje yra aukščiausios kokybės 22 amino rūgštys, angliavandeniai ir kalcis. Paprastieji ir kompleksiniai angliavandeniai suteikia greitos ir ilgalaikės energijos.

Amino rūgštys yra bene vienintelė „statybinė“ medžiaga raumenų ir kaulų išlaikymui bei kitoms organizmo funkcijoms.

 „NutriShake" baltyminis kokteilis puikus produktas sportuojantiems, vaikams bei visai šeimai. 1 maišelio (20 g.) sudėtyje yra 11,3 g. baltymai ir 160 mg kalcis.

Baltymai sudaro apie 18 proc. viso kūno svorio. Tai yra nepaprastai svarbi mūsų raumenų, odos, plaukų, nagų, kraujo, organų, smegenų, nervų sistemos ir net genų medžiaga – jie turi būti sudaryti ir nuolat regeneruoti.

Organizmas nekaupia baltymų – juos turim gauti su maistu ir gauti kokybiškus. Kai baltymas patenka į organizmą, viena jo dalis yra sunaudojama naujų ląstelių suformavimui, atstatymui, o kita – sudeginama medžiagų apykaitos proceso metu. Kad ir kaip organizmui reikėtų baltymų, jeigu jie jau buvo paversti į energiją – viskas – jie nebegali būti panaudoti ląstelių formavimui.

Neolife produktai yra unikalūs tuo, kad juose yra 22 amino rūgštys ir tinkami jų kiekiai – tiek, kiek reikia, kad jos mūsų organizme galėtų jungtis į tam tikrus junginius. 22 – tiek amino rūgščių šiandien yra priskiriama žmogaus mitybai. Toks tikslus amino rūgščių balansas yra toli gražu ne visuose proteino turinčiuose produktuose.

Dar unikalu – patentuotas „protoguard“ procesas. Norint gauti aukštos kokybės proteiną, jo pagaminimo procesas yra labai svarbus. Per aukšta temperatūra pažeidžia baltymų struktūrą. Protoguard procesas apsaugo amino rūgštis, nes aukščiausios kokybės medžiagos yra maišomos esant žemai temperatūrai. Todėl vien lyginant baltyminių kokteilių etiketes (Neolife ir kitų firmų), nesimatys to kokybės skirtumo, kuris yra pačiame gamybos procese.

NeoLife „NutriShake" vartojimas: suberkite vieno maišelio turinį (20 g) į 200 ml lieso pieno, sulčių ar vandens ir suplakite plakikliu arba gerai išmaišykite. Skonį galite paįvairinti įdėję šviežių arba šaldytų vaisių. Šaltesnį ir tirštesnį gėrimą galima pasidaryti įdėjus į jį keletą ledo kubelių.

Jei visgi reikia maisto pakaitalo, rinkitės NeoLife Shake - aminorūgščių kokteilis, geriausias pasirinkimas.

610

Specifinė nuoroda

Šiuo metu nėra atsiliepimų

Susiję produktai

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti