"NeoLife" dušo želė – „Nutriance Bath & Shower Gel“ dušo gelis, 250 ml

15,80 EUR
Su mokesčiais

NeoLife dušo želė - „Nutriance Bath & Shower Gel“ kruopščiai nuplauna odos paviršių, šalina negyvas odos ląsteles ir atgaivina odą. Ši dušo želė yra ypač švelni ir nedirgina odos.

Unikalus augalų derinys - medetkos, alavijas, paprastoji jonažolė ir citrininė melisa ramina odą ir didina odos elastingumą.

„Nutriance Bath & Shower Gel“:

- gerina natūralų odos drėgmės balansą,

- vandenyje tirpi formulė padeda atstatyti ir išlaikyti normalų odos pH,

- sudėtyje nėra aliejų!

- jums suteiks švarumo, švelnumo ir gaivumo jausmą.

NeoLife dušo želė / dušo gelis - „Nutriance Bath & Shower Gel“ kruopščiai nuplauna odos paviršių, šalina negyvas odos ląsteles ir atgaivina odą. Ši dušo želė yra ypač švelni ir nedirgina odos. Unikalus augalinių ekstraktų derinys - alavijas ir pantenolis sudaro sąlygas jūsų odai jaunatviškai švytėti.

Dušo gelio unikalus augalų derinys - medetkos, alavijas, paprastoji jonažolė ir citrininė melisa ramina odą ir didina odos elastingumą.

Alavijas, provitaminas B5 (pantenolis) ir glicerino elementai gerina natūralų odos drėgmės balansą ir veikia kaip odos apsauga nuo oro permainų ir vėjo.

Sudėtyje nėra aliejų! Šį vandenyje tirpų produktą lengva nuplauti nuo odos, jis jums suteiks švarumo, švelnumo ir gaivumo jausmą.

„Nutriance Bath & Shower Gel“  vandenyje tirpi formulė padeda atstatyti ir išlaikyti normalų odos pH.

Dušo želė -  „Nutriance Bath & Shower Gel” gelis pilamas į vonią po tekančia vandens srove, sukuria prabangią ir pilną putų vonią. Subtilus aromatas nedingsta po panaudojimo.

Šios dušo želės klinikiniai tyrimai yra atlikti prestižiškiausiuose Europos dermatologijos tyrimų centruose. „NeoLife“ kompanijos „Nutriance“ linija - tai aukščiausios kokybės produkcija kasdieninei jūsų plaukų ir kūno priežiūrai.

Prie dušo želio tinka ir šampūnas plaukams.

314

Specifinė nuoroda

Šiuo metu nėra atsiliepimų

Susiję produktai

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti