Super 10 - NeoLife universali valymo priemonė. Koncentratas (1 ltr.)

24,10 EUR
Su mokesčiais

NeoLife Super 10 - trigubo poveikio formulė su muilu, tirpikliais ir paviršiaus medžiagomis, kuri naikinia purvą ir nešvarumus.

Super10 yra koncentratas. Sumaišę 1:10 įprastam valymui su šaltu virintu vandeniu, gausite 11 litrų valiklio, o maišydami 1:3 dalimis sudėtingam valymui turėsite 4 litrus paruošo naudoti valiklio.

Tai ekonomiška, saugi ir veiksminga valymo priemonė.

Be agresyvios chemijos.

Tausoja gamtą ir sveikatą.

NeoLife Super 10 - tai trigubo poveikio formulė su muilu, tirpikliais ir paviršiaus medžiagomis valo purvą ir nešvarumus. Ši priemonė tokia stipri, kaip ir pramonės įmonėse naudojamos priemonės, bet saugi jums ir jūsų namams.

Kaip panaudoti:

Virtuvėje: prietaisams, medžio, metalo dirbiniams, emaliuotiems paviršiams, viryklių paviršiams, kepsninėms, garpuodžiams, puikus valiklis puodams ir kepsninėms.

Vonios kambaryje: įrangai, grindims, visiems paviršiams, plytelėms.

Skalbimui: išvalo rašalo, pieštukų, lūpų dažų ir giliai įsiskverbusias dėmes.

Svetainėje: kilimui, langams ir kitiems paviršiams.

Garaže: mašinos varikliui, nuvalo purvo ir alyvos dėmes, tinka įrankių, garažo grindų plovimui, vinilo ir dirbtinės odos paviršiams.

Lauke: kepsninių grotelėms, vartams, sodo baldams.

Super 10 - tai universali, koncentruota ir saugi valymo darbams skirta valymo priemonė, kurios paskirtis - prasiskverbti, ištirpdyti ir išvalyti purvą.

Valiklis naudojamas tiek pramonės įmonėse, tiek namuose.

Super 10 skiedžiant su šaltu virintu vandeniu 1:10 ar 1:3 dalimis, atitinkamai gaunama 11 litrų ar 4 litrai paruošto naudoti valiklio.

Super 10 palengvina Jūsų namų tvarkymą, šis valiklis yra saugus aplinkai ir jos neteršia. Jis efektyviai padeda išvalyti riebalus ir įvairias dėmes. Kadangi tai koncentruota priemonė, skiedžiate tokiu santykiu, koks reikalingas.

Super 10 valiklis - dėmių išėmėjas yra universalus, juo buityje galima pakeisti daugumą specialių valymo priemonių. Tokiu būdu Jūs sutaupysite pinigų ir nebereikės namuose turėti daug skirtingų valymo priemonių atsargų, bijoti kad vaikai netyčia prisilies prie chemikalų.

Kuo Neolife Super 10 yra ypatingas?

Super 10 yra veiksminga ir efektyvi valymo priemonė, kadangi jos sudėtyje yra unikali, trigubo poveikio formulė:
1. Super 10 prasiskverbia į dėmę. Valiklis prasiskverbia tarp paviršiaus ir purvo.
2. Super 10 ištirpdo dėmę, suardydamas purvą, todėl j lenga pašalinti.
3. Super 10 sugeria purvą, todėl paviršių lengvai nuvalysite ir nušluostysite.

Kaip jūsų namų buityje būtų naudingas Super 10? Neolife Super 10 - yra koncentruota valymo priemonė, kuri, skiedžiama su vandeniu, suteikia tą patį rezultatą kaip ir kitos mums įprastos, tačiau daug vietos užimančios valymo priemonės.

Virtuvėje: papurkškite ir nuvalykite. Tinka prietaisams, medžio, metalo dirbiniams, emaliuotiems paviršiams, viryklių paviršiams, langų rėmams, kepsninėms, garpuodžiams, puikus valiklis puodams ir keptuvėms. Vonios kambaryje: įrangai, grindims, sienoms, plytelėms, veidrodžiams.

Skalbimui: išvalo rašalo, pieštukų, lūpų dažų ir giliai įsiskverbusias dėmes.

Svetainėje: kilimui, langams ir kitiems paviršiams. Garaže: mašinos varikliui. Nuvalo purvo ir alyvos dėmes, tinka įrankių, garažo grindų plovimui. Vinilo ir dirbtinės odos paviršiams naudokite vidutiniškai skiestą valiklį.

Lauke: iešmams ir kepsninių grotelėms, vartams, sodo baldams.

NAUDOJIMAS

Ypač sudėtingas valymas:

Skiedimas: 1:3 - vieną dalį Super 10 ir 3 dalis vandens atskieskite buteliuke su purkštuku.

Kraujo dėmės: Sušlapinkite dėmę šaltu vandeniu. Papurkškite Super 10 ant dėmės. Super 10 per keletą minučių prasiskverbia į audinį. Skalbkite su GNLD G1 skalbimo milteliais įprastu būdu.

Orkaitės ir kepsninės: Įkaitinkite orkaitę iki 50°C. Išpurkškite orkaitės vidų koncentruotu skiediniu ir uždarykite orkaitės dureles. Jeigu skystis išgaruoja (jei temperatūra yra didesnė kaip 50°C), išpurkškite dar kartą, kol orkaitės sienelės taps drėgnos. Leiskite Super 10 atlikti savo darbą - palaukite 5 minutes. Išpurkškite vėl. Palaukite 15 minučių. Iššluostykite orkaitę šiurkščia, drėgna šluoste.

Varikliai: Užveskite, pašildykite variklį ir tada išjunkite. Apipurkškite variklį Super 10 ir palikite 5 minutėms. Apipurkškite dar kartą ir palaukite 15 minučių ir apliekite stipria vandens srove. Dėmesio: saugokite, jog vanduo nepatektų ant skirstytuvo gaubtuvo ar kitų elektrinių dalių.

Įrankiai ir įrengimai: Apipurkškite Super 10 ir palikite keletui minučių. Nuplaukite ir nusausinkite.

Chromas: Papurkškite Super 10, patrinkite kempinėle ar šepečiu ir kruopščiai nuplaukite vandeniu. Nuvalykite chromo paviršių rankšluosčiu, jog paviršius blizgėtų.

Įprastinis valymas:

Skiedimas: Buteliuke su purkštuku sumaišykite 1 dalį Super 10 su 10 dalių vandens.

• Virtuvės, vonios paviršių (sienų, plytelių, spintelių) valymui.

• Lagaminų, šukų ir šepečių valymui.

• Plastikiniams ir vinilo dirbiniams.

Atkreipkite dėmesį: Valydami, pavyzdžiui, senas dažytas spintelės duris, pirmiausia išbandykite valiklį ant nedidelio vidinio durelių paviršiaus ploto. Valykite iš apačios į viršų ir neleiskite valikliui likti ant paviršiaus, tuoj pat jį nuvalykite. Taipogi neleiskite, jog priemonė tekėtų paviršiumi. Valydami lakuotas ar nelakuotas medines spinteles duris, visada laikykitės gamintojo nurodymų. Kai kurie lakuoti paviršiai gali būti jautrūs vandeniui, kadangi kai kurių rūšių lakas leidžia paviršiui „kvėpuoti" ir praleidžia drėgmę. Kampai Papurkškite Super 10. Palikite keletui minučių, jog būtų lengva nuvalyti. Tada nuvalykite su mažu dantų ar kitu tam pritaikytu šepetėliu.

Rašalo dėmės: Papurkškite ir leiskite Super10 prasiskverbti bei sugerti dėmę.

Dėmesio! Kai kurios rašalo rūšys turi permanentinių dažiklių, kurių išvalyti neįmanoma. Todėl Super 10 neišvalys antspaudo ar spausdintuvo rašalo.

Kilimai (baldiniai audiniai ir medžiagos): Prieš pradėdami valyti, pirmiausia patikrinkite spalvos patvarumą. Sumaišykite Super 10 su distiliuotu šaltu vandeniu, jog išvengtumėte vandens dėmių. Šviežias dėmes reikėtų pabandyti pavalyti drėgnu skuduru. Atsargiai papurkškite Super 10. Palaukite 2-3 minutes, kol dėmė sugeriama. Sudrėkinkite minkštą audinį ir suvilgykite dėmę. Jeigu reikia, papurkškite dar kartą. Neprieinamose vietose patrinkite pirštais ar šepetėliu. Jeigu dėmes sunku išvalyti, pakartokite procedūrą dar kartą. Leiskite audiniui išdžiūti ir po to išvalykite dulkių siurbliu.

Dėmesio! Nemirkykite ir neleiskite, jog audinys pramirktų Super 10 valikliu! naudokite Super 10 tik nedidelių dėmių valymui. Išsiaiškinkite, kokios kilmės dėmė, ir, ar galima Super 10 ją valyti.

Grindys Linoleumas, guma, medis, keraminės plytelės ir vinilas. Išmaišykite 1-3 dangtelius Super 10 koncentrato 4 litruose šilto vandens, atsižvelgdami į tai, kokį paviršių teks valyti. Plaukite grindis skuduru ar šluota. Nuvalykite drėgnu ar sausu skuduru. Perplaukite švariu, šiltu vandeniu.

Dėmės ant rūbų:

Atsargiai: Prieš pradėdami valyti, patikrinkite spalvos patvarumą ir perskaitykite rekomendacijas skalbimui!

Neolife Super 10 padeda išvalyti ant rūbų esančias vaisių, kavos, arbatos, makiažo, riebalų dėmės, taip pat purvo dėmes ant marškinių apykaklės. Papurkškite Super 10 ir palikite 15-20 minučių, po to skalbkite skalbimo mašina. Naudokite stipresnės koncentracijos skiedinį.

Dėmesio! nevartokite Super 10 vietoje skalbimo mašinos plovimo šampūno.

Su Super10 galite plauti ratlankius. Įprastas valymas ir atnaujinimas Priemonė pašalina trynimo žymes, pirštų dėmes ir nedideles apnašas nuo įvairiausių paviršių. Vartojant šią priemonę, chromas įgauna blizgesį, porcelianas naują švytėjimą, santechnikos įrenginiai tampa švarūs ir spindintys, taip pat ir rozetės, durų rankenos ir kt. Papurkškite, suskaičiuokite iki 10, ir nuvalykite.

Ypatingos savybės

- Ypač stiprus, tačiau saugus Jums ir Jūsų namas - nepažeidžia paviršiaus, kurį galima valyti vandeniu.

- Trigubas poveikis - prasiskverbia, tirpdo ir sugeria.

- Koncentruotas - nedidelio kiekio užtenka dideliam paviršiui.

- Lengvai nuplaunamas - nepalieka jokių lipnių nuosėdų.

- Nedegus - saugus naudoti šalia šilumos ar liepsnos židinių.

Jeigu Super 10 sumaišysite 1:10 ar 1:3 dalimis, atitinkamai gausite 11 litrų ir 4 litrus valiklio.

Tai ekonomiška, saugu, veiksminga. Be agresyvios chemijos. Tausoja gamtą ir sveikatą.

16

Specifinė nuoroda

Šiuo metu nėra atsiliepimų

Susiję produktai

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti