Tre-en-en - "NeoLife" lipidų ir sterolių (gerųjų riebalų) maisto papildas (120 kapsulių)

62,40 EUR
Su mokesčiais

Sveika ląstelė - geresnė savijauta, daugiau energijos, geresnė sveikata.

Mūsų organizme yra apie 73 milijardai ląstelių ir jos visos turi efektyviai funkcionuoti. Ląstelės "suserga", jeigu trūksta „gerųjų" riebalų mūsų maiste. Tokiu atveju sutrinka maistinių medžiagų apytaka per ląstelių membranas, nes dvigubas jų sluoksnis yra sudarytos iš šių riebalų. Kad ir ką valgytume, mes jaučiamės pavargę.

Tre-en-en yra patentuotas lipidų ir sterolių preparatas, kurio gamybos teises turi tik NeoLife. Ypatingu būdu išgauti „gerieji riebalai“ - ypač svarbūs mūsų ląstelių membranoms, o tai reiškia - viso organizmo gyvybingumui. Su papildu atlikti klinikiniai tyrimai.

„Tre-en-en" maitina mūsų organizme esančias ląsteles ir optimaliai didiną galimybę gauti maksimalią naudą iš maisto, kurį vartojame.

Gerieji riebalai iš grūdų maitina ląsteles ir suteikia energijos bei gyvybingumo. Sveikuose grūduose esantys lipidai ir steroliai yra būtini veiksmingai funkcionuojančioms ląstelėms. Iš pradžių sukurtas lėtinio nuovargio sindromo gydymui, „Tre-en-en“ grūdų koncentratas aprūpina unikaliu ir ypatingu jų mišiniu iš sveikų šaltinių: kviečių gemalų, ryžių sėlenų ir sojos pupelių. 

Lipidai ir steroliai sudaro pagrindinę dvisluoksnės ląstelės membranos dalį. Nepakankamas jų kiekis mūsų mityboje gali sukelti ląstelių membranos pakitimus, dėl kurių sumažėja ląstelių efektyvumas visame organizme.

Kaip ląstelės išlieka sveikos? Dėl jų membranų, kurios reguliuoja visų maistinių medžiagų patekimą į ląstelę ir įvairių šalutinių produktų šalinimą iš ląstelės. Todėl labai svarbu, kad ląstelės membranos būtų pralaidžios, minkštos ir elastingos. Kiekvieno iš mūsų organizme yra apie 73 milijardai ląstelių ir jos visos turi maksimaliai efektyviai funkcionuoti.

"Tre-en-en" suteikia keletos rūšių lipidų ir sterolių efektyviai ląstelės veiklai, liaukų sistemai ir visam organizmui. Sudėtyje esantys steroliai ir lipidai, apima omega 6 ir omega 3 riebiąsias rūgštis, betą-sitosterolį, gama-oryzanolį, stimasterolį, kampesterolį bei oktakosanolį.

Pagrindiniai privalumai:

• Suteikia gerųjų lipidų ir sterolių, kurių dažnai stokoja mūsų mityba.

• Dėl savo poveikio ląstelių membranoms yra svarbus visų maistinių medžiagų įsisavinimui organizme.

• Padeda jūsų ląstelėms palaikyti gerą lipidų (ypač cholesterolio) pusiausvyrą.

• Ypač svarbus endokrininei sistemai, nervų sistemai.


Vartojimas:

• Vartokite 1-3 kapsules per dieną valgio metu.

927

Specifinė nuoroda

Šiuo metu nėra atsiliepimų

Susiję produktai

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti