Tre - "NeoLife" polifenolių gėrimas smegenų mitybai ir energijai (750 ml)

54,80 EUR
Su mokesčiais

NeoLife Tre - tai ne tik sultys, tai bioaktyvus maistinis ekstraktas iš natūralių augalų: granatų, kopūstpalmės vaisių žaliosios arbatos, papildytas originaliu NEOLIFE „Infolx“  uogų mišiniu iš šilauogių, šeivamedžio uogų, mėlynių, juodųjų serbentų, raudonųjų ir baltųjų vynuogių.

Šis unikalus mišinys papildytas dviem veiksmingais antioksidantais: resveratroliu ir alfa lipo rūgštimi.

Mokslas įrodė, kad tam tikra maistinių medžiagų grupė, vadinama polifenoliais, kurių yra ypatinguose vaisiuose, gali padėti išlaikyti gerą sveikatą. Tyrimai rodo, jog nesant, arba trūkstant šių polifenolių maiste, padidėja lėtinių ligų rizika. Ir atvirkščiai - kai jų maiste yra pakankamai, rizika sumažėja.

Neolife Tre - tai ne tik sultys, tai bioaktyvus maistinis ekstraktas iš natūralių augalų: granatų, kopūstpalmės vaisių žaliosios arbatos, papildytas originaliu NEOLIFE „Infolx“ uogų mišiniu iš šilauogių, šeivamedžio uogų, mėlynių, juodųjų serbentų, raudonųjų ir baltųjų vynuogių.

Šis unikalus mišinys papildytas dviem veiksmingais antioksidantais: resveratroliu ir alfa lipo rūgštimi.

Resveratrolis - tai medžiaga esanti raudonajame vyne, apsaugo širdies kraujagysles.

Alfa lipo rūgštis - stiprus vandenyje ir riebaluose tirpstantis antioksidantas, kuris atkuria vitaminus A ir E bei sumažina oksidacinių procesų sukeltus pažeidimus.

Gaivinantis gėrimas, suteikiantis žemą glikemijos lygį.

Maistinė Neolife "Tre" vertė:
• 5-10 kartų daugiau resveratrolio nei geriausiame raudoname vyne!
• 7 kartus daugiau antioksidantu nei prisirpusiuose raudonuose pomidoruose!
• 6 kartų daugiau alfa lipo rūgšties nei šviežiuose špinatuose !
 

Neolife "Tre" skatina ir palaiko:
• Gyvybingumas ir energija
• Protinė veikla
• Sveikata ir gera savijauta
• Svarbus vidinių uždegimų mažinimui, smegenų degeneracijos ligų prevencijai

Neolife "Tre"- padeda palaikyti organizmo gebėjimą apsisaugoti nuo oksidacijos bei uždegimų.

Vartojimas:
Gerti 30 ml, 1-2 kartus per dieną. Gerti atšaldytą. Prieš vartojimą buteliuką gerai suplakite.

Tre - tai ne tik sultys, tai bioaktyvus maistinis ekstraktas iš natūralių augalų: granatų, kopūstpalmės vaisių žaliosios arbatos, papildytas originaliu NEOLIFE „Infolx“  uogų mišiniu iš šilauogių, šeivamedžio uogų, mėlynių, juodųjų serbentų, raudonųjų ir baltųjų vynuogių.
 
Neolife Tre ir senovės ištakos

Remiantis senovės Viduržemio jūros, Amazonės ir Rytų regiono gyventojų išmintimi, „Tre" buvo sukurtas iš trijų pagrindinių komponentų: granatų, kopūstpalmės vaisių ir žaliosios arbatos. Atkeliavę iš tolimų pasaulio kampelių, šie nuostabūs komponentai pristato mums turtingą sveikatingumo istoriją.

GRANATŲ VAISIAI: tai vadinami stebuklingi Viduržemio jūros vaisiai. Granatai - vieni pirmųjų vaisių, kuriuos pradėjo auginti žmonės - tai įvyko daugiau kaip prieš 4000 metų. Senovės kultūrose žmonės šiuos vaisius net garbino, laikė Dievų vaisiais, siejo su gimimu ir amžinu gyvenimu.
Granatų vaisiai S. Testamento Išėjimo iš Egipto ir Karalių knygose įvardijami kaip teisingumo simbolis, jie puošė egiptiečių kapavietes. Prieš kelis šimtmečius Granatų vaisius, kuris buvo siejamas su sveikata ir sveikatingumu, buvo pavaizduotas Karališkosios gydytojų kolegijos (Jungtinė Karalystė) herbe.

KOPŪSTPALMĖS VAISIAI: Augdamos potvynių lygumose Brazilijoje ir semdamosi stiprybės iš derlingų Amazonės žemių, kopūstpalmės jau ištisus tūkstantmečius yra žmonių kultūros dalis. Amžių amžiais tų vietų gentys, taip pat ir Amazonės kariai, vartojo kopūstpalmės vaisius, norėdami įgyti daugiau energijos, ištvermės ir gyvybingumo. Vietinių gyventojų legendose pasakojama apie kopūstpalmės vaisius, kurie turi neįtikėtinų gydomųjų savybių ir suteikia ištvermės. Kariai valgydavo šias uogas prieš ir po mūšio. Todėl nenuostabu, jog šimtmečius kopūstpalmės buvo vadinamos „gyvenimo medžiais".

ŽALIOJI ARBATA: Rytuose ši arbata yra pripažinta dėl "stebuklingų" sveikatą stiprinančių savybių. Žalioji arbata daugiau nei 5000 metų kaip tapo žmogaus kultūros dalis. Pirmą sykį jos vartojimas aprašytas apie 2750 pr. Kr. Arbata buvo naudojama tiek ceremonijose, tiek medicinos tikslais. Tais laikais manyta, kad žalioji arbata turi nepaprastų galių, kurios veikia organizmo energijos šaltinius, saugo žmones nuo piktųjų jėgų ir suteikia sveikatos ilgam ir ramiam gyvenimui. Taipogi buvo sakoma, kad žalioji arbata suteikia energijos, budrumo, veikia proto aiškumą bei išmintį.

735

Specifinė nuoroda

Šiuo metu nėra atsiliepimų

Susiję produktai

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti