Vita Squares - "Neolife" kramtomosios tabletės vaikams

39,20 EUR
Su mokesčiais

NeoLife "Vita Squares" (180 tablečių) - tai geriausios statybinės medžiagos augantiems vaikams.

Papildas suteikia ne tik svarbiausius vitaminus, tačiau ir tai, ko dažnai stokoja vaikų mityba - lipidų, sterolių, vitaminų, mineralų ir kitų maistinių medžiagų. Šie elementai padeda augančiam žmogui sveikatos pamatą veikliai ir produktyviai ateičiai.

Sveikesnio vaiko dienos kaina?:
- vaikams iki  2 metų, vartojant po 1 tabletę,  per dieną - 0,16 €
- vaikams iki  6 metų, vartojant po 2 tabletes, per dieną - 0,32 €
- vaikams iki 16 metų, vartojant po 3 tabletes, per dieną - 0,48 €

„NeoLife“ VITA-SQUARES - iš natūralių maistinių medžiagų pagaminti vitaminai ir mineralai vaikams ir paaugliams puikiai užpildo Jūsų vaiko mitybos spragas ir geras būdas sustiprinti imuninę sistemą.

VITA-SQUARES kramtomieji vitaminai vaikams bei paaugliams yra puikus maistinių statybinių medžiagų šaltinis, kuris puikiai padėtų augantiems vaikams. Jeigu norite sukurti tvirtą sveikatos pamatą visam gyvenimui, reikia tinkamai maitintis. Niekada nėra per anksti pradėti rūpintis, ar Jūsų vaikai gauna pakankamai lipidų, sterolių, vitaminų, mineralų ir kitų maisto medžiagų, kurios padėtų apsauginį pamatą sveikatai dabar ir ateityje.


Vita-Squares vitaminai vaikams ir paaugliams skirti:

• aprūpinti maistinėmis statybinėmis medžiagomis, reikalingomis geram organizmo vystymuisi.
• prisidėti tenkinant ypatingus vaikų augimo poreikius, kai organizmo naujos ląstelės kuriamos didžiuliu greičiu, svoris auga kilogramais, o ūgis kartais net ir dešimtimis cm.
• šis maisto papildas padeda patenkinti didelį vaikų energijos poreikį.
• stiprinti organizmo apsaugą, nes ji vaikystėje susiduria su dideliais sunkumais.
• užpildyti mitybos spragas, kurios dažnu vaikų mitybos atveju, yra labiau taisyklė ir nei reta išimtis.


Kuo „NeoLife" Vita-Squares yra išskirtinis vaikų ir paauglių mitybai?:

• užtikrina ląstelių mitybą, kuri palaiko vaikų bei paauglių augimą ir vystymąsi. Šių maistinių papildų iš natūralių medžiagų formulė specialiai sukurta, kad būtų atsižvelgta į vaikų mitybos poreikiai.
• Tai ne tik vitaminų papildasi. Kompleksinio Vita-Squares maisto papildų sudėtyje yra vitaminų, mineralų, lipidų, sterolių bei kitų natūralių maistinių medžiagų, kurių dažnai negauname su maistu, tačiau kurios yra būtinos gerai sveikatai.
• Sudėtyje yra Tre-En-En grūdų koncentrato. „NeoLife" ypatinga formulė iš sveikų kviečių gemalų, ryžių sėlenų ir sojų pupelių yra aprūpina lipidais ir steroliais, kurių šiuolaikiniuose maisto produktuose dažniausiai nerasite, o tai juk sudaro vaikų mitybos pagrindą.
• Platus apsaugos nuo oksidacinės pažaidos spektras.
• 100% natūralūs saldikliai ir kvapiosios medžiagos. Tabletės pasaldintos vaisių sulčių (obuolių ir vynuogių) koncentratu, fruktoze, gliukoze ir dekstroze. Kvapiosios medžiagos yra natūralios - tai apelsinų ir uogų ekstraktas. Sudėtyje nėra sacharozės. Unikalus, vaikams patinkantis skonis!
• Optimalus mineralų kiekis. Papildyta cinku, chromu, variu, geležimi, jodu ir manganu.
• Sudėtyje yra cholino.
• Kramtomosios tabletės vaikams yra lengvai virškinamos ir įsisavinamos.
• Be konservantų ir dirbtinių dažiklių.

Kiek kainuoja viena sveikesnio vaiko diena?

- vaikams iki  2 metų, vartojant po 1 tabletę,  per dieną - 0,16 €
- vaikams iki  6 metų, vartojant po 2 tabletes, per dieną - 0,32 €
- vaikams iki 16 metų, vartojant po 3 tabletes, per dieną - 0,48 €

Jeigu Jūsų vaikui virš 16 metų, rekomenduojame vartoti „NeoLife" Pro Vitality+ papildų kompleksą.


„NeoLife" vitaminai vaikams ir paaugliams Vita-Squares istorija

Stipraus sveikatos pamato kūrimas

Jei statote svajonių namą, pirmiausia paklojate tvirtą pamatą, tada renktatės aukščiausios kokybės medžiagas, norėdami užbaigti savo projektą. Lygiai taip pat tvirto ir visą gyvenimą besilaikančio sveikatos pamato kūrimas reikalauja tokių pat kokybiškų medžiagų.
Geras ekologiškas natūralus maistas ir geri natūralūs maisto papildai aprūpina maisto medžiagų įvairove ir kiekiu, kuris gali padėti sukurti geros sveikatos pamatą.
Niekada nėra per anksti pradėti rūpintis, kad vaikai gautų jiems reikalingų statybinių medžiagų, kurios padeda jiems geriau jaustis. Gera ir subalansuota mityba vaikystėje paklos tvirtą ir gerai apsaugotą pamatą puikiai sveikatai dabar ir ateityje.

Kodėl vaikų mitybos poreikiai tokie svarbūs?

• Vaikų organizmas kasdien sukuria PER MILIJARDĄ naujų ląstelių. Šis stulbinamas augimas pareikalauja daug maistinių medžiagų. Nuo gimimo vaikų svoris net keletą kartų dvigubėja.
• Jauno žmogaus audiniams ir organų sistemai reikia maisto medžiagų, kad galėtų tinkamai vystytis.
• Vaikų medžiagų apykaitos tempas yra ypač spartus - galbūt pats sparčiausias, koks tik kada gali būti, o vitaminai ir mineralai būtini sklandžiai medžiagų apykaitai.
• Vitaminai ir papildai leidžia organizmui geriau paimti ir įsisavinti maiste esančias maistines medžiagas, kurių taip reikia, esant dideliam vaikų fizinio aktyvumo lygiui. Augimas ir jėgų atsistatymas reikalauja be galo daug energijos.
• Skurdi vaikų mityba – tai nepakankamas vaisių, daržovių, sveikų grūdų, ir per didelis rafinuoto, saldaus, riebaus maisto vartojimas.

Kaip prasta mityba veikia vaikus

Maistinių medžiagų vaikų mityboje dažnai trūksta.
Daugelis vaikų negauna jiems kasdien reikalingų maistinių medžiagų, ir tai jiems trukdo įveikti kasdienius didžiulius fizinius ir augimo iššūkius.
Vaikų mityboje dažnu atveju stinga sveikų grūdų, vaisių, daržovių ir ankštinių kultūrų. O tai turtingiausi natūralūs vitaminų ir kitų svarbių maisto medžiagų šaltiniai. Beveik visame pasaulyje pagrindinės sveikatos organizacijos rekomenduoja vartoti daug vaisių ir daržovių. Pvz., JAV Valstybinis vėžio institutas, Amerikos vėžio draugija, Valstybinė mokslo tyrimų taryba rekomenduoja, norint turėti gerą sveikatą, kasdien suvartoti po 5–9 vaisių ir daržovių porcijas.


Netgi sveikai maitinantis gali trūkti maistinių medžiagų

Mėgstamame vaikų maiste gali trūkti maistinių medžiagų. Išrankūs mažieji valgytojai gali vengti sveikatai naudingo maisto (Briuselio kopūstų, špinatų), rinkdamiesi tik keletą ir ne tokių sveikų mėgstamų produktų (pvz. saldūs dribsniai arba riebūs traškučiai). Labai dažnai vaikų mityboje sveikus grūdus pakeičia mažai skaidulų ir mažai svarbiausių maistinių medžiagų turintys rafinuoti (perdirbti) produktai. Ir kokios gi pasekmės? - Ogi vaikai gauna nepakankamai gyvybiškai svarbių maisto medžiagų, jiems taip reikalingų ypatingo augimo ir aktyvumo laikotarpiu.


Vaikų mityboje dažnai trūksta šių medžiagų:
• Vitamino A • Niacino • Kalcio
• Folio rūgšties • Geležies • Vitamino B6
• Magnio • Vitamino C • Cinko
• Vitamino E


„NeoLife" Vita-Squares vitaminai vaikams ir paaugliams – tai puikus būdas užpildyti mitybos spragas.

Vita-Squares suteikia teigiamų pokyčių. Šiame maisto papilde yra cholino ir mūsų ypatingojo „Tre-en-en” grūdų koncentrato, todėl Vita-Squares – tai ne tik vitaminų papildas. Vieni iš įvairiapusiškiausių rinkoje esantys maisto papildai vaikams – kramtomosios tabletės Vita-Squares - suteikia daug įvairių maisto medžiagų, kurių reikia ląstelėms, ir kurios padeda užtikrinti optimalų augimą, apsaugą ir jėgų atgavimą.


Vita Squares puikus skonis patinka vaikams, o jūs šiuos papildus įvertinsite nes:
• Vita-Squares pagaminti iš aukščiausios kokybės natūralių maistinių medžiagų.
• Natūralūs saldikliai ir kvapiosios medžiagos maisto papildui suteikia puikų skonį. Sudėtyje nėra sacharozės, konservantų ar dirbtinių dažiklių, kurie neretai sutinkami vaikiškuose papilduose.
• Platus antioksidantų spektras.
• Tre-En-En grūdų koncentratas iš kviečių gemalų, ryžių sėlenų ir sojų pupelių suteikia natūralių maisto medžiagų, kurių vaikai beveik negauna valgydami pusfabrikačius.
• Gyvybiškai svarbūs mineralai, tokie kaip: cinkas, chromas, varis, geležis, jodas ir manganas.
• Sudėtyje yra cholino.


Vita-Squares sudėtyje yra svarbiausių natūralių maistinių medžiagų, ir suteikia vaikams gerą sveikatos pamato pradžią!

Pagrindiniai Vita-Squares privalumai

Vitaminas A padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir išsaugoti normalų regėjimą.
Vitaminas C prisideda prie normalios imuninės sistemos veiklos, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos ir mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.
Pantoteno rūgštis padeda palaikyti normalią protinę veiklą.
Geležis padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją.

Vita-Squares papildų vaikams sudėtyje yra net 18 svarbiausių vitaminų ir mineralų. Šis produktas yra papildytas cholinu.
Tre-en-en grūdų koncentratas, suteikia būtinų lipidų ir sterolių.
Puikaus skonio kramtomosios tabletės su natūraliais vaisių ekstraktais.
Be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų, saldiklių ir konservantų.

Vartokite 3 maisto papildo tabletes per dieną valgio metu.

180 tabletės, grynasis svoris - 197 gr.

740

Specifinė nuoroda

Šiuo metu nėra atsiliepimų

Susiję produktai

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti