Vitaminas D, NeoLife Vegan D maisto papildas (120 tab.)

22,40 EUR
Su mokesčiais

„NeoLife Vegan D“ yra unikalus Vitamino D ingredientų derinys (VitD₃ / VitD₂). Šis naujausias Neolife mokslininkų patarėjų tarybos sukurtas produktas yra gaminamas iš išimtinai natūralių šaltinių ir visaverčių maisto produktų. 

„NeoLife Vegan D“ sudėtis:

  • Vitaminas D₃ iš elninių šiurių (Cladonia rangiferina), žinomų kaip šiaurės elnių kerpės (grybų ir dumblių derinys), badmečiu šios kerpės naudotos maistui.
  • Vitaminas D₂ iš maistinių mielių (tai natūralus B grupės šaltinis)
  • Aukščiausios kokybės grybų (Agaricus bisporus) - tai dvisporiai pievagrybiai. Dvisporiai pievagrybiai savo sudėtyje turi: Betagliukanų, Vario, Seleno ir Polifenolių.

100% Veganiškas, nes Neolife Vitaminas D gaminamas nenaudojant jokių gyvulinės kilmės produktų.

Vitaminas D - labai svarbus vitaminas, kuris padeda palaikyti kaulų bei dantų būklę ir normalią raumenų funkciją, stiprina organizmo imunitetą. Šiuo metu vitaminas D yra visuotinai pripažįstamas, kaip vienas iš svarbiausių elementų žmogaus organizme, kuris padeda kovoti su korona virusu.

Vitaminas D reikšmingai dalyvauja mūsų imuninės sistemos veikloje. Vitaminas D gaminasi organizme, kai odą pasiekia ultravioletinio spektro saulės spinduliai. Vitamino D taip pat gauname tiesiogiai iš maisto produktų, tačiau tai yra nedideli kiekiai (pvz. lašišos 100 gr. yra 250 TV (tarptautinių vienetų), vieno kiaušinio trynyje - 37 TV, kai kuriose laukinių grybų veislėse net iki 2300 TV 100 gr.).

Kadangi žiemos periodu mes daug laiko praleidžiame patalpose, mums gali atsirasti vitamino D nepakankamumas. Tad šaltuojų metų laiku yra prasminga naudoti Vitamino D papildus, ir taip užtikrinti organizmui reikiamą vitamino D kiekį.

„NeoLife Vegan D“ yra unikalus vitamino D ingredientų derinys (VitD₃ / VitD₂). Šis naujausias Neolife mokslininkų patarėjų tarybos sukurtas produktas yra gaminamas iš išimtinai natūralių šaltinių ir visaverčių maisto produktų. Neolife vitaminas D užtikrina puikų veiksmingumą ir biologinį prieinamumą.

„NeoLife Vegan D“ Vitaminas D - tai vitamino D₃ ir vitamino D₂ (cholekalciferolis / ergokalciferolis) derinys.

Produkto sudėtyje yra: Vitamino D₃ iš elninių šiurių (Cladonia rangiferina), žinomų kaip šiaurės elnių kerpės, Vitamino D₂ iš mielių ir aukščiausios kokybės grybų (Agaricus bisporus). Veganiškas Vitaminas D padeda ne tik įsisavinti kalcį, bet ir palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

Tyrimais yra nustatyta, kad Vitaminas D palaiko normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir / arba įsisavinimą. Vitaminas D ženkliai dalyvauja, kad būtų palaikoma normali kaulų ir raunenų būklė.

1 tab. - 400 TV Tai saugi dozė visai šeimai - nuo vaikų iki senelių

 „NeoLife Vegan D“ Vitamino D sudėtis:

  • Vitaminas D₃ iš elninių šiurių (Cladonia rangiferina), žinomų kaip šiaurės elnių kerpės (gamtoje kerpės yra grybų ir dumblių derinys), badmečiu elninės šiūrės būdavo naudojamos maistui.
  • Vitaminas D₂ iš maistinių mielių (tai natūralus B grupės šaltinis)
  • Aukščiausios kokybės grybų (Agaricus bisporus) - tai dvisporiai pievagrybiai. Dvisporiai pievagrybiai savo sudėtyje turi: Betagliukanų, Vario, Seleno ir Polifenolių.

Veganiškas Neolife Vitaminas D padeda palaikyti normalią: • imuninės sistemos veiklą. • kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą. • kaulų ir raumenų būklę.

Vitaminas D gaminasi organizme, kai žmogaus kūno odą pasiekia UVB spinduliai. Vitamino D taipogi galima gauti tiesiogiai iš maisto produktų, tačiau paprastai gauti pakankamą kiekį vien iš maisto yra sudėtinga. Vitamino D papildas ir jo sudėtyje turintys papildai yra veiksmingas būdas užpildyti šią spragą ir užtikrinti organizmui reikiamą vitamino D kiekį.

„NeoLife Vegan D“ yra unikalus vitamino D ingredientų derinys iš natūralių šaltinių ir visaverčių maisto produktų, kuris užtikrina puikų veiksmingumą ir biologini prieinamumą. Sudėtyje - vitamino D₃ ir vitamino D₂ (cholekalciferolio ir ergokalciferolio) – Veganiško vitamino D Sudėtyje yra: 1. Vitamino D₃ iš elninių šiurių (Cladonia rangiferina) - šiaurės elnių kerpės, 2. Vitamino D₂ iš mielių ir aukščiausios kokybės grybų (Agaricus bisporus). Veganiškas Vitaminas D padeda normalizuoti imuninės sistemos veiklą. Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ar įsisavinimą. Vitaminas D dalyvauja, kad kaulų ir raumenų būklė būtų palaikoma normos ribose.

Vitaminas D yra riebaluose tirpus vitaminas, vadinamas “saulės” vitaminu, nes organizmas jį gamina tada, kai ultravioletiniai B (UVB) saulės spinduliai patenka ant odos.

865

Specifinė nuoroda

Šiuo metu nėra atsiliepimų

Susiję produktai

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti