Sustained Release Vitamin-C - "NeoLife" maisto papildas (120 tablečių)

39,80 EUR
Su mokesčiais

NEOLIFE „Sustained Release Vitamin C" Vitaminas C - buvo sukurtas tam, kad patenkintų Jūsų individualius organizmo poreikius.

Pasitelkiant palaipsnio išskyrimo metodą, į organizmą nuolat per 6-8 val. išskiriamas tam tikras vitamino C kiekis.

Vienoje tabletėje yra 200 mg vitamino C.

NEOLIFE „Sustained Release Vitamin C" Vitaminas C buvo sukurtas tam, kad patenkintų Jūsų individualius organizmo poreikius. Pasitelkiant palaipsnio išskyrimo metodą, į organizmą nuolat per 6-8 val. išskiriamas tam tikras vitamino C kiekis. Sudėtyje yra citrusinių vaisių bioflavonoidų. Sausame, natūraliame citrusinių vaisių koncentrate yra sulčių, vitamino C, bioflavonoidų komplekso ir kitų maistinių medžiagų, kurios randamos natūraliuose citrusiniuose vaisiuose.

Sudėtyje yra malpigijų vaisių ir erškėtuogių. Malpigijos (vaisiai, panašūs i vyšnias) ir erškėtuogės (kieti erškėčių krūmų vaisiai, priklauso erškėtinių šeimos augalams) yra vieni iš turtingiausių natūralaus vitamino C šaltinių. Vitaminas C yra toks, koks randamas gamtoje. Sudėtyje yra svarbių maistinių medžiagų, kurių galima rasti natūraliuose citrusiniuose vaisiuose.

Vienoje tabletėje yra 200 mg vitamino C.

Vaikams, negalintiems nuryti Neolife Vitamino C tabletės rekomenduojame kramtomą Vitaminą C - Neolife "All-C"

Pagrindiniai privalumai:
• Vitaminas C prisideda prie normalios ir stabilios imuninės sistemos veikla.
• Vitaminas C prisideda kaip ląstelių apsauga, bei saugo nuo oksidacinės pažaidos.
• Vitaminas C padeda mažinti nuovargį.
• Vitaminas C prisideda, kad susidarytų kolagenas, kuris reikalingas yra reikalingas dantenų, dantų, odos ir kraujagyslių funkcijoms.
• Vitaminas C taip pat padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.
• Vitaminas C prisideda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo.
• Teigiamas Vitamino C poveikis pasireiškia tik suvartojant per parą papildomai, be rekomenduojamos paros normos, 200 mg vitamino C.
 
Vartojimas: sveikam organizmui rekomenduojama dozė – 2 tabletės per dieną.

Vitaminas C yra vienas žmogui reikalingiausių vitaminų. Vitaminą C patariama naudoti, jeigu su suvartojamu maistu negaunate pakankamos dienos normos.

Palčiau apie vitaminą C

Vitaminas C:

• yra svarbus antioksidantas vandeningoje terpėje;
• aktyvuoja riebaluose tirpstantį vitaminą E – antioksidantą, kuris apsaugo ląstelių membranas;
• pagreitina gijimo procesą (tame tarpe sergant astma, bronchitu ir t.t.);
• dalyvauja imuninės sistemos veikloje;
• būtinas dantims, dantenoms ir akims;
• padeda įsisavinti geležiai ir folinei rūgščiai;
• pagreitina cholesterolio pasikeitimą į tulžies rūgštį.

Vitaminas C: „ląstelių cemento" dalis, kuri išlaiko mūsų kūno visumą. Žmogaus organizmas negali pats pasigaminti vitamino C. Visiems gyvūnams jo reikia, tačiau tie, kurių organizmas negali šios maistinės medžiagos sintetinti, turi jos nuolat gauti maitindamiesi.

Vitaminas C dalyvauja kolageno sintezėje. Kolagenas yra „ląstelių cementas", kuris suriša mūsų ląsteles, suteikia struktūrą raumenims, kaulams ir kraujagyslių sistemai.

Ištisus metus trunkantis nedidelis vitaminų trūkumas gali baigtis pastovia bloga savijauta. Žmogus pradeda greitai pavargti, sumažėja darbingumas, jis suserga nors mažiausiai peršalęs, blogai gyja žaizdos, kraujuoja dantenos, kliba dantys.

Ne visi žmonės turi vienodą vitamino C poreikį. Tai priklauso nuo gyvenimo būdo, aplinkos ir sveikatos būsenos. Susirgus, vitamino C poreikis išauga iki 10 kartų. Šis poreikis išauga ir tais atvejais, kai susiduriame su nuodingomis medžiagomis arba esame užterštoje aplinkoje, jeigu rūkome arba išgyvename stresą. Taip pat vitaminas C yra būtinas nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.

1-2 g. vitamino C per dieną prisidės, kad rečiau ir lengviau galėsite persirgti peršalimo ligomis. Vartojant didelę vitamino C dozę jau susirgus, rezultatas bus kur kas geresni. Peršalimą sukeliantis virusas turi patekti į ląsteles ir jas perprogramuoti, kad galėtų pagaminti daugiau virusų. Šie savo ruožtu stengiasi patektų į kitas, neužkrėstas, ląsteles. Visgi, jei jūsų organizmo audiniuose yra daug vitamino C, virusas neturi šansų išgyventi. Organizmo audiniai, yra prisotinami vitamino C jo vartojant maždaug 10-15 gramus per dieną, arba po 2 gramus kas 4 valandas, kas yra apie 250 kartų daugiau nei rekomenduojama paros norma! Laimei, vitaminas C yra viena mažiausiai nuodingų žmogui žinomų medžiagų. Kasdienė 2-3 gramų vitamino C dozė, padalyta į kelias dalis, garantuos pakankamą imuninę apsaugą."

Ištrauka iš knygos "Nauja Optimalios Mitybos Biblija“ 289-290psl.

Visgi turėkite omenyje, kad rekomenduotina nevartoti sintetinio Vitamino C didelėmis dozėmis, nes jis gali kauptis kaip "akmenys" jūsų inkstuose. TAČIAU Neolife Vitaminas C yra maistinės kilmės, natūralus, todėl didelės jo dozės nėra kenksmingos žmogaus organizmui, tuo tarpu kai Neolife Vitamino C pasisavinimas yra ženkliai geresnis nei bet kurio kito sintetinio Vitamino C.

551

Specifinė nuoroda

Įvertinimas 
Sandra N.
2020-03-28

Labai geri vitaminai!!

Vyras buvo pagavęs stiprų virusą ( sloga, gerklė) keletą dienų gėrė česnako tabletes ir padidintą dozę C vitamino, pagerėjimas akivaizdus. Ačiū ! ❤️

  • 2 iš 2 mano, kad šis atsiliepimas yra naudingas.

Susiję produktai

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti