Cruciferous Plus - "NeoLife" kryžmažiedžių daržovių maisto papildas (60 tablečių)

32,00 EUR
Su mokesčiais

NeoLife mokslininkų sukurtas Cruciferous Plus - tai mitybos papildas tiems, kurie nori būti tikri, kad jų mityboje kasdien netrūksta maistinių medžiagų iš brokolių, lapinių kopūstų, juodųjų ir rudųjų garstyčių, rėžiukų, ridikėlių. Tai kryžmažiedžių augalų šeima, kuri būdama mūsų mitybos dalimi, teikia mūsų organizmui įvairiopą naudą: reguliuoja hormonus, detoksikuoja ir vykdo daugelį kitų funkcijų.

Lietuvoje valgome daug kopūstų - šviežių ar raugintų. Tačiau tik kritiškai peržvelgę savo racioną galime įvertinti, ar realūs kiekiai ir įvairovė atitinka optimalius, kurių poveikio norėtume savo sveikatai ilguoju laikotarpiu. 

Japonai suvalgo vidutiniškai 8 porcijas (100g) įvairių kopūstinių daržovių per dieną. Lietuviai - vidutiniškai 2-3 porcijas per savaitę. Dėl to atsiranda įvairios problemos susijusios su endokrininės sistemos sutrikimais.

Vienoje „Cruciferous Plus" tabletėje yra daug ir įvairių augalinės kilmės maisto medžiagų, esančių optimalioje kryžmažiedžių daržovių porcijoje, kurioje: brokoliai ir lapiniai kopūstai, juodosios ir rudosios garstyčios, rėžiukai.  

Pagrindiniai privalumai:

• Sudėtyje esantis natūralus vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

• Maistinėms medžiagoms išskirti naudojamos kryžmažiedės daržovės: brokoliai ir lapiniai kopūstai, juodosios ir rudosios garstyčios, rėžiukai.

• Kryžmažiedžių daržovių maistinės medžiagos patogioje tabletėje.

 

Vartojimas:

• 1 tabletė valgio metu.

 

Plačiau apie kryžmažiedžius

Kryžmažiedžiuose augaluose esančios medžiagos sumažina kenksmingų cheminių medžiagų, kurios yra mūsų organizme ir supančioje aplinkoje, poveikį. Kryžmažiedžiai saugo mūsų imuninę sistemą, neutralizuoja ir eliminuoja nepageidaujamus laisvuosius radikalus, padeda pašalinti atliekas iš organizmo. Kuomet mažai valgome kryžmažiedžių augalų, mūsų organizmas blogai save detoksikuoja.

Šimtmečius žinomos kryžmažiedžių gydomosios savybės:

- organizmo detoksikacija,

- opos prevencija,

- imuniteto stiprinimas,

peršalimo ligų profilaktika.

Kopūstų lapų sultys naudojamos uždegiminėmis sąnarių ligoms gydyti, taip pat kopūstai turi daug kalcio, vitaminų ir skaidulinių medžiagų. Brokoliuose rasti indolai – tai medžiagos, kurios reguliuoja hormoninę sistemą. Todėl jie rekomenduojami vėžio susirgimų profilaktikai, ypač krūties, kiaušidžių, prostatos ir žarnyno.

Brokoliai ir kiti kryžmažiedžių šeimos daržovės dar turi unikalią savybę – biocheminiu keliu riebaluose tirpias kancerogenines medžiagas pakeisti į vandenyje tirpias, todėl organizmas gali jas išvesti su šlapimu. Tai yra svarbus etapas organizmo detoksikacijoje. Brokoliai turi gebėjimą naikinti vėžines ląsteles.

Visos kryžmažiedžių šeimos daržovės turi antioksidacinį poveikį, sumažina bendrą organizmo oksidacinį stresą.


892

Specifinė nuoroda

Šiuo metu nėra atsiliepimų

Susiję produktai

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti