Carotenoid Complex - "NeoLife" maisto papildas, 15 rūšių karotenoidų tik iš maisto šaltinių (90 kapsulių)

79,90 EUR
Su mokesčiais

Carotenoid Complex suteikia stiprių karotenoidinių medžiagų iš vaisių ir daržovių mišinio. Tai ypatingas mitybos papildas visam organizmui - ypač imunitetui, regėjimui, kognityvinėms funkcijoms, odai ir daug daugiau. 

NEOLIFE mokslininkai laiko Carotenoid Complex vienu svarbiausiu savo išradimu, kurio vystymas truko 7 metus. Klinikiniais tyrimais patikrinto poveikio Carotenoid complex sudėtyje yra 15 veiksmingų karotenoidų, kurie išgryninti tik iš maisto kilmės šaltinių.

Gaminant “Carotenoid Complex”, yra naudojami kruopščiai patikrinti vaisiai ir daržovės: pomidorai, morkos, špinatai, raudonosios paprikos, braškės, abrikosai ir persikai.

FAKTAI

Karotenoidai – tai pigmentinės medžiagos, kurios suteikia spalvą daržovėms ir vaisiams. Šiuo metu yra žinoma apie 600 karotenoidų, apie 50 jų - mūsų maisto grandinėje. Gamtoje karotenoidai saugo augalus nuo kenksmingų šviesos spindulių, žmogaus organizme jie saugo visą riebiąją terpę. Karotenoidai yra stiprūs antioksidantai - apsaugančios organizmą medžiagos, neutralizuojančios poveikį laisvųjų radikalų ir laisvojo deguonies, kurie žaloja ląstelę (jeigu laisvasis deguonis gali laisvai veikti, jis gali pakenkti ląstelės DNR ir sukelti mutacijas). 

Žmogaus organizmas nesugeba sintetinti karotenoidų, todėl juos yra būtina gauti su maistu. Karotenoidai – vitamino A provitaminiai. Iš karotenoidų organizme sintetinasi reikalingas vitamino A kiekis, visa kita ištirpsta organizme. Karotenoidų vartojimas dideliais kiekiais skirtingai nuo per didelio vitamino A kiekio naudojimo, yra nekenksmingas. Karotenoidai tirpsta riebaluose. Jie kaupiasi riebalus laikančiuose audiniuose organizme, neutralizuoja laisvuosius radikalus.

CAROTENOID COMPLEX

Būtina kasdien suvalgyti pakankamą kiekį vaisių ir daržovių. Iš tiesų rekomenduojama suvalgyti 5-13 vaisių ir daržovių porcijų (porcija - 100g) per dieną. Jeigu jums ar jūsų vaikams toks kiekis kiekvieną dieną nėra įveikiamas, "Carotenoid Complex“ galėtų būti praktiškas ir nebrangus sprendimas. Kiekvienoje kapsulėje rasite natūralių maistinių medžiagų iš morkų, pomidorų, špinatų, raudonųjų paprikų, braškių, abrikosų ir persikų.


NEOLIFE mokslininkų bendruomenė laiko Carotenoid Complex vienu svarbiausiu savo išradimu. Produkto vystymas truko 7 metus. Carotenoid complex sudėtyje yra 15 veiksmingų karotenoidų, išskirtų tik iš maisto šaltinių.

Gaminant Carotenoid Complex, yra naudojami tik patikrinti vaisiai ir daržovės: pomidorai, morkos, špinatai, raudonosios paprikos, braškės, abrikosai ir persikai. Gauti karotenoidai ištirpinami alyvų aliejuje ir patalpinami į želatinines kapsules. Produkto sudėtyje yra d-alfa-tokoferolio (natūralaus vitamino E) ir natūralaus lecitino, kuris gaunamas iš sojų. Jis sustiprina karotinoidų patvarumą ir padeda skaidyti juos virškinimo metu. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, aromatizatorių, konservantų ar saldiklių.

KLINIKINIAI TYRIMAI

Klinikinio tyrimo duomenimis, 20 dienų vartojant karotinoidus po 3 kapsules per dieną ir nekeičiant mitybos įpročių imuninė sistema sustiprėja 37 proc., (imuninis atsakas matuotas NK ląstelių (ląstelės žudikės, atsakingos už kovą su virusais ir bakterijomis) ir limfocitų padidėjimu). Imuninė sistema vaidina lemiamą vaidmenį daugelio ligų (tarp jų ir onkologinių, ypač melanomos) vystymuisi.

Taip pat tyrimo metu įvertintas šio produkto įsisavinimas ląstelėje - iki 44 proc. sumažina ląstelių oksidacinę pažaidą ir apsaugo mažo tankio lipoproteinus nuo oksidacijos.

Daugiau sužinoti apie su produktu atliktus tyrimus ir pačių tyrimų tekstus galite rasti čia:

http://www.carotenoidcomplex.com/clinicallyproven/clinicallyproven/ 

EOLIFE mokslininkai laiko Carotenoid Complex vienu svarbiausiu savo išradimu, kurio vystymas truko 7 metus. Klinikiniais tyrimais patikrinto poveikio Carotenoid complex sudėtyje yra 15 veiksmingų karotenoidų, kurie išgryninti tik iš maisto kilmės šaltinių.

KAROTENOIDŲ NAUDA ORGANIZMUI

- sustiprina imuninę sistemą;

- pagreitina žaizdų gyjimą;

- kaip antioksidantai, turi stiprų priešuždegiminį poveikį (uždegimai – viena autoimuninių susirgimų sąlygų);

- sumažina ląstelių oksidacinę pažaidą;

- apsaugo mažo tankio lipoproteinus (blogąjį cholesterolį) kraujyje nuo oksidacijos (kol cholesterolis nėra oksiduotas, jis nepavojingas);

- nauda akims – apsaugo mūsų tinklainės geltonąją dėmę. Tai svarbu visiems žmonėms, bet ypatingai – sergantiems diabetu, nes cukrus greitai pažeidžia akių kraujagysles; 

- nauda odai – odos paviršinis sluoksnis iš vidinės pusės yra padengtas riebalais. Būtent ten renkasi karotinoidai ir apsaugo mūsų odą nuo ultravioletinių spindulių, o organizmą nuo melanomos;

- Kadangi karotinoidai tirpsta riebaluose, jie apsaugo visus riebioje terpėje esančius žmogaus organus (ypač kepenys, smegenys) nuo oksidacijos;

- apsaugo visų ląstelių membranas (sudarytas iš riebalų) nuo oksidacijos;

- apsaugo ląstelių DNR ir kitas ląstelės dalis;

- apsaugo plaučių ląsteles;

- apsaugo skydliaukę;

- vienas iš stipriausių imunomoduliatorių; palaipsniui įtraukiant į vartojimą padeda sureguliuoti imuninę sistemą (net ir esant autoimuniniams susirgimams);

- pagreitina įdegį.


VARTOJIMAS
1-3 kapsulės per dieną.

 
FILMAS APIE KAROTEINOIDUS

https://www.youtube.com/watch?v=GxxPeh68_KQ

566

Specifinė nuoroda

Šiuo metu nėra atsiliepimų

Susiję produktai

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti