Pro Vitality Plus - "NeoLife" kompleksinis maisto papildas (30 maišelių, 120 tablečių/kapsulių)

71,40 EUR
Su mokesčiais

Pasikraukite organizmo "baterijas" su „NeoLife Pro Vitality Plus“ vitaminais bei maisto papildais - mokslininkų išgautais iš mūsų vartojamo maisto!

Nepilnavertė mityba turi tiesioginį poveikį mūsų energijai ir gyvybingumui. Jei norite kontroliuoti savo svorį, būti fiziškai aktyvūs, tai jūsų organizmą reikia papildyti daugeliu maistinių medžiagų: sveiki grūdai, vaisiai, daržovįs bei švari ir kokybiška žuvis.

„NeoLife Pro Vitality +" - tai 30 sveiko maisto papildymo dozių patogioje pakuotėje, kurią galite turėti kišenėje ar rankinuke. Kiekvienas paketėlis suteiks Jums gyvybinių jėgų iš sveikų grūdų, vaisių, uogų, daržovių bei žuvies.

Kiekviename maišelyje yra:
1 kapsulė Tre-en-en
1 kapsulė Carotenoid Complex
1 kapsulė Omega-3 Salmon Oil Plus
1 tabletė Essential Vitamin & Mineral Complex

Mūsų mityba turi poveikį mūsų energijai ir gyvybingumui. Jiems išlaikyti būtina kontroliuoti svorį, būti fiziškai aktyviems ir vartoti daug maistinių medžiagų turinčius sveikus grūdus, vaisius, daržoves bei žuvį. "Pro Vitality+" - tai sveiko maisto papildai patogiame vienkartiame pakelyje, kurią įsidėsite tiek į kišenę, tiek į krepšį. Jie suteiks jums gyvybingumo iš sveikų grūdų, vaisių, daržovių bei žuvies. Idealiai tinka propaguojantiems aktyvų gyvenimo būdą.

"Pro Vitality+" pakuotėje yra 30 maišelių. 1 maišelyje yra:
1 kapsulė „Tre-en-en”
1 kapsulė „Carotenoid Complex”
1 kapsulė „Omega-3 Salmon Oil Plus”
1 tabletė „Essential Vitamin & Mineral Complex

Visame pasaulyje daugėja sveikatos problemų, kurios kyla dėl netinkamos mitybos ir viršsvorio. Žmonių iš maisto dažniausiai negauna reikalingų maistinių medžiagų. Netinkamai maitinantis galima prarasti energiją ir gyvybingumą. Mums reikia vartoti daugiau sveikų grūdų, vaisių ir daržovių. Taipogi labai svarbi yra omega-3 riebiosios rūgštys, kurios randamos žuvyse. Tinkama mityba padeda išlaikyti normalų kūno svorį. Visgi net ir pasiryžus sveikai maitintis susiduriama su iššūkiais. Mūsų gyvenimo tempas, valgymas paskubomis, pusfabrikačiai ir apdoroto maisto gausa sudaro sąlygas maistinių medžiagų spragoms, kurias galima pašalinti tik vartojant  kokybiškus maisto papildus.

"Pro Vitality +" užpildo maistinių medžiagų spragas, jeigu su maistu negaunate pakankamai vertingųjų medžiagų. Maisto papildai leidžia maitinti ląsteles, gali prisidėti prie imuninės sistemos stiprinimo bei sąlygoti didesnį energijos lygį.

Mokslininkų yra įrodyta, kad maistinės medžiagos iš sveiko maisto didina žmogaus energiją ir organizmo gyvybingumą.

Maisto papildų kompleksą "Pro Vitality +" sudaro keturi mokslo patarėjų tarybos (SAB) patvirtinti produktai: „Tre-en-en” grūdų koncentratas, „Carotenoid Complex”, „Omega-3 Salmon Oil Plus” ir „Essential Vitamin & Mineral Complex”. Iš viso šio komplekso sudėtyje yra sudėti: 18 vitaminai ir mineralai, sveikų grūdų lipidai ir steroliai, karotenoidai iš vaisių ir daržovių bei omega-3 riebiosios rūgštys iš žuvies.

Šias kompaktiškas pakuotės yra labai patogu nešioti ir transportuoti.

"Pro Vitality +" privalumai:
• Vitaminai C ir E leidžia apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.
• EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR.
• Vitaminai A, C ir D prisideda prie normalios imuninės sistemos veiklos palaikymo.
• Geležis prisideda, kad mažėja pavargimo jausmas, nuovargis.
• Cinkas prisideda ir palaiko normalią odos, plaukų ir nagų būklę.


Vartojimas: 1 maišelis per dieną.

942

Specifinė nuoroda

Šiuo metu nėra atsiliepimų

Susiję produktai

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti