CoQ10 - "NeoLife" maisto papildo kofermentas Q10 - NATŪRALUS (60 kapsulių)

64,40 EUR
Su mokesčiais

NeoLife CoQ10 praturtintas maistinėmis medžiagomis. Jo išskirtinę originalią formulę, papildytą specialiai atrinktomis maistinėmis medžiagomis, daugelį metų kūrė „NeoLife“ Mokslo Patarėjų Tarybos mokslininkai ir mūsų pasaulinė Mokslo ir Technologijų komanda.

Suteikia 100 mg natūralaus, itin gerai įsisavinamo KoQ10.

    • Išskirtinis „NeoLife“ augalinių lipidų ir sterolių (gerųjų riebalų) mišinys
    • Orginalus „NeoLife“ polifenolių mišinys suteikia natūralių polifenolių, o taip pat resveratrolių iš raudonųjų vynuogių.
    • Natūralūs, šalto spaudimo aliejai, išsaugantys maistinę vertę.

Ląstelių energijai ir gyvybingumui!

Kofermentas Q10 (KoQ10, dar vadinamas ubichinonu) yra riebaluose tirpus junginys, randamas kiekvienoje gyvo organizmo ląstelėje. KoQ10 yra visose žmogaus kūno ląstelėse, daugiausia jo koncentruojasi apie energiją gaminančias mitochondrijas. Dėl savo unikalios, riebaluose tirpios struktūros KoQ10 gali lengvai egzistuoti ir už ląstelės membranos ribų.

Kofermentas Q10 nyksta natūraliai su amžiumi organizme sumažėjus gamybos efektyvumui (biosintezei), arba dėl padidėjusio medžiagų apykaitos poreikio, arba dėl abiejų priežasčių. Mūsų natūraliai gaminamo Kofermento Q10 kiekis mažėja su amžiumi, dažniausiai jo kiekis sulaukus 50 – ties sumažėja daugiau kaip 50%. Žinoma, kad mitybos, gyvenimo būdo įpročiai ir receptinių vaistų vartojimas išeikvoja Kofermento Q10 atsargas. Ypatingą susirūpinimą kelia cholesterolio mažinimui skirtų vaistų „statinų“ vartojimas, kurie griauna natūralią Kofermento Q10 biosintezę organizme.

„Neolife CoQ10“ yra praturtintas maistinėmis medžiagomis. Jo išskirtinę originalią formulę, papildytą specialiai atrinktomis maistinėmis medžiagomis, daugelį metų kūrė „NeoLife“ Mokslo Patarėjų Tarybos (SAB) mokslininkai ir mūsų pasaulinė Mokslo ir Technologijų komanda.

Kodėl Kofermento Q10:
• Kofermento Q10 lygis senstant natūraliai mūsų organizme mažėja dėl to, kad sulėtėja medžiagų susidarymo (biosintezės) ir lėtėja medžiagų apykaitos procesai. Dažniausiai sulaukus 50 metų Q10 lygis krenta daugiau nei 50%.
• Yra nustatyta, kad mitybos ir gyvenimo būdo įpročiai, taip pat mažina KoQ10 lygį.
• Organizme Kofermento Q10 trūkumas gali pasireikšti, kadangi vartojate kai kuriuos receptinius vaistus, ypač jei vartojami cholesterolio koncentraciją mažinantys statinai, bei kitų nereceptiniai vaistai.
• Neolife Q10 papilduose yra L- cisteinas, labai svarbi aminorūgštis, kuri reikalinga glutationo biosintezei ląstelėse.
• Kiti komponentai: saulėgrąžų lecitinas, kokosų vidutinės grandinės trigliceridų (MCT) aliejus, ryžių sėlenų aliejus - šie komponentai, gerina Kofermento Q10 įsisavinimą.

Kokie „NeoLife“ CoQ10 maisto papildo privalumai?

100 mg natūralaus!, itin gerai įsisavinamo Kofermento Q10.
• Tai išskirtinis „NeoLife“ mokslininkų sukurtas mišinys iš: augaliniai lipidai ir steroliai (gerieji riebalai). Šis mišinys yra išskiriamas iš sveikų grūdų lipidų ir sterolių.
• Sudėtyje yra keturi tokotrienoliai, gauti iš ryžių, bei 4 augaliniai steroliai: beta–sitosterolis, kampesterolis, stigmasterolis ir brasikasterolis.
• Išskirtinis „NeoLife“ polifenolių mišinys: šis maisto papildas turi iš sveikų maisto produktų išskirti polifenoliai, bei resveratrolis iš raudonųjų vynuogių.
• Su maistine vertę išsaugojusiais šalto spaudimo aliejais.
Lengvai ryjamos želatino kapsulės.
• Be dirbtinių medžiagų. Be dirbtinių dažiklių, be kvapiųjų medžiagų, be saldiklių ir be konservantų!

Vartojimas: 2 tabletės per dieną.

"Neolife CoQ10" praturtintas maistinėmis medžiagomis. Jo išskirtinę originalią formulę, papildytą specialiai atrinktomis maistinėmis medžiagomis, daugelį metų kūrė „NeoLife“ Mokslo Patarėjų Tarybos mokslininkai ir mūsų pasaulinė Mokslo ir Technologijų komanda.

Kofermento Q10 svarba organizmui.

Kofermentas Q10 yra gyvybiškai svarbus antioksidantas, padedantis apsaugoti ląsteles nuo karcinogenų ir padedantis atstatyti vitaminą E. Kofermento Q10 stebuklingos savybės yra jo gebėjimas pagerinti ląstelių deguonies panaudojimą. CoQ10 kontroliuoja deguonies kiekį, patenkantį į ląstelę, taip optimizuodamas energijos gamybą ir apsaugodamas ląstelę nuo kitų oksidantų žalingo poveikio. Kofermentas Q10 yra randamas mėsoje, sėklose, riešutuose ir žuvyje.

Šaltinis: “Nauja Optimalios Mitybos Biblija” 134 psl.

Q10 – geresnei sveikatai ir ilgam gyvenimui.

Negalėtume kvėpuoti, judėti ir net galvoti be Q10. Tai labai svarbus kofermentas, susijęs su energijos apykaita, visose organizmo ląstelėse. Iš tiesų ląstelės priklauso nuo Q10 taip, kaip benzininis variklis priklauso nuo uždegimo žvakės, sukeliančios visą degimo procesą. Be žvakės net prašmatniausias automobilis negalėtų pajudėti nė per centimetrą. Lygiai taip pat ir be Q10 žmogus tegalėtų išgyventi vos kelias akimirkas.

Dauguma Q10 yra gaminama mūsų organizme. Tačiau su amžiumi endogeninė šios medžiagos gamyba lėtėja. Be to, lėtinės ligos, intensyvi fizinė veikla ir tam tikrų rūšių vaistų vartojimas gali apriboti Q10 gamybą mūsų organizme. Tai mus paveikti gali labia įvairiai. Dauguma žmonių vartoja Q10 papildus siekdami pakelti savo energijos lygį, tačiau Q10 suteikia gerokai daugiau nei tik energijos antplūdį. Šis svarbus junginys būtinas tinkamam visų ląstelių ir organų funkcionavimui užtikrinti, nes jis atlieka tam tikrą vaidmenį mūsų senėjimo procesų, širdies raumens susitraukimų jėgos, vaisingumo, gijimo procesų ir daugybės kitų funkcijų atžvilgiu. Tarptautiniai tyrimai atskleidžia naujų ir įdomių Q10 naudojimo būdų.

Kofermentą Q10 1957 m. atrado amerikiečių mokslininkas Fredas Crane, atlikęs tyrimus, nagrinėjusius ląstelių energijos apykaitą. 1978 m. britų mokslininkas Peteris Mitchellas buvo apdovanotas Nobelio premija už savo laimėjimus, aiškinant Q10 vaidmenį ląstelės viduje vykstančiame energijos apykaitos procese. Amerikiečių mokslininkas profesorius Karlas Folkersas buvo apdovanotas Priestly medaliu (amerikiečių Nobelio premijos atitikmeniu), nes padėjo suprasti Q10.

Šiandien Kofermentas Q10 vartojimas yra moksliškai pripažįstamas kaip pargįstas tokių ligų kaip lėtinis širdies nepakankamumas, hipertenzija, II tipo cukrinis diabetes, mitochondrijų sutrikimai gydymo būdas, o hipercholesterolemija sergantiems pacientams ši medžiaga rekomenduojama, siekiant užkirsti kelią šalutiniams cholesterolio kiekį mažninačių statinų poveikiui. 2005 m. Vengrijoje Q10 buvo įregistruotas kaip lėtiniam širdies nepakankamumui gydyti skirtas vaistas, nes švedų tyrimai atskleidė, kad vartodami Q10 kartu su selenu, vyresnio amžiaus žmonėms net 54% sumažina savo riziką mirti nuo širdies ir kraujagyslių ligų. Palaipsniui Q10 iš įprasto maisto papildo virto novatorišku vaistiniu preparatu ir jo istorija čia dar nesibaigia. Vis daugiau ir daugiau tyrimų nurodo Kofermentą Q10 kaip maistinę medžiagą, pasižyminčią didžiule įtaka žmogaus sveikatai.

Svarbu pabrėžti, kad Kofermento Q10 papildų kokybė turi būti pakankamai gera, kad organizmas galėtų įsisavinti veikliąją medžiagą ir pasinaudoti jos teikiamais pranašumais.

Šaltinis: “Q10 geresnei savijautai ir ilgam gyvenimui.” Pernille Lund ISBN 87-7776-124-3

930

Specifinė nuoroda

Šiuo metu nėra atsiliepimų

Susiję produktai

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti