NeoLife "Magnesium Complex" maisto papildas - magnis (60 tablečių)

24,50 EUR
Su mokesčiais

NeoLife mokslo patarėjų tarybos (SAB) mokslininkų sukurtas „Magnesium Complex“ - tai originalus mišinys iš burokėlių, lapinių kopūstų, brokolinių kopūstų bei ridikų.

Magnis šiame papilde yra išgautas iš 3 pagrindinių šaltinių:
- Dvigubų amino rūgščių magnio chelatas sujungtas su glicinu
- Tri-magnio citratas
- Magnio oksidas.

Šio papildo žaliava: burokėliai, lapiniai kopūstai, brokoliniai kopūstai ir ridikų - kurie yra natūralūs magnio šaltiniai.

„Magnesium Complex“ Neolife maisto papildas yra 100 proc. Veganiškas ir pagamintas išskirtinai be gyvūninės kilmės ingredientų. 

Šį papildą NeoLife mokslo patarėjų tarybos (SAB) mokslininkai sukūrė panaudodami ypatingą technologiją, kuri padidina biologinį prieinamumą ir užtikrina greitą ir maksimalų magnio įsisavinimą.

Magnis yra mums labai svarbus mineralas, kuris dalyvauja daugiau nei 700 biocheminių reakcijų organizme.

Jeigu jus vargina mėšlungis, kyla migreniniai galvos skausmai, raumenų skausmai, dažni uždegimai, sukyla aukštas spaudimas, turite osteoporozė, arba jums diagnozuotas II tipo diabetas - tai atvejai, kada veikiausiai jums yra magnio trūkumas.

NeoLife „Magnesium Complex“ dviejose tabletėse yra 300 mg magnio.

MAGNIO TEIKIAMA NAUDA: šis gyvybiškai svarbus mikroelementas yra atsakingas už tai kad būtų normali baltymų sintezė, raumenų funkcija, bei nervų sistemos veikla.

Magnis padeda sumažinti pavargimo jausmą, nuovargį bei sąlygoja, kad vyktų normali energijos apykaita. Magnis yra labai svarbus komponentas, kuris veikdamas kartu su kalciu ir vitaminu D padeda palaikyti normalią kaulų bei dantų būklę.

NeoLife mokslo patarėjų tarybos (SAB) mokslininkų sukurtas maisto papildas „Magnesium Complex“ - tai originalus mišinys iš burokėlių, lapinių kopūstų, brokolinių kopūstų bei ridikų.

Magnis - žmogaus organizmui gyvybiškai svarbus mikroelementas - yra 3 pagrindinių formų:
- Dvigubų amino rūgščių magnio chelatas sujungtas su glicinu
- Tri-magnio citratas
- Magnio oksidas.

Burokėliai, lapiniai kopūstai, brokoliniai kopūstai ir ridikų - tai pilnaverčio maisto produktai, kurie suteikia augalinių maistinių medžiagų ir yra natūralūs magnio šaltiniai.

„Magnesium Complex“ Neolife maisto papildas yra 100 proc. Veganiškas ir pagaminta išskirtinai be gyvūninės kilmės ingredientų.

Magnio kompleksas atitinka griežtus žaliavų atrankos kriterijus, kurių svarbūs papildus vartojantiems vegetarams bei veganams.

NeoLife mokslo patarėjų tarybos (SAB) mokslininkai  „Magnesium Complex“ sukūrė panaudodami ypatingą technologiją, kuri padidina biologinį prieinamumą (geras magnio įsisavinimas iš trijų skirtingų formų) ir užtikrina greitą ir maksimalų magnio įsisavinimą.

805

Specifinė nuoroda

Šiuo metu nėra atsiliepimų

Susiję produktai

Kategorijos
Meniu
Uždaryti
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti